ბაკალავრიატი

ბატონებო,
ამჯამად მიმდინარეობს ინტერნეტ გვერდის ინფორმაციით შევსების სამუშაოები. იმ შემთხვევაში თუ თქვენ ჩვენი დახმარება დაგჭირდათ ან გაქვთ მოსაზრება ინტერნეტ გვერდთან დაკავშირებით, გთხოვთ გამოგვიგზავნოთ მისამართზე: support@banklabonline.com 
ვეცდებით გიპასუხოთ რაც შეიძლება სწრაფად.

      I კურსი

  ჯგუფი № 112154

 1.     ბულაშვილი მარიამი გურამის 

 2.      გიორგობიანი სოფიკო თეიმურაზის ას

 3.      დავითელაშვილი ნინო გოგიტას ას

 4.      დევიძე დევი კახას ძე

 5.      ეპიტაშვილი მეგი დავითის ას

 6.      ვეზდენი დათო აბელის ძე

 7.      კაციტაძე დავითი ზურაბის ძე

 8.      კეკელიძე ლიკა ელდარის ას

 9.      მელაძე თედო გელას ძე

 10.  მოსოიანი არტავაზდ სურენის ძე

 11.  ნადიბაიძე გიორგი გიორგის ძე

 12.  ნასყიდაშვილი ნიკა გენადის ძე

 13.  ოქროპირიძე ლაშა შალვას ძე

 14.  პაპალაშვილი მარი ოთარის ას

 15.  რაზმაძე ლევან გიორგის ძე

 16.  საბაძე ნათია დიმიტრის ას

 17.  სოფრომაძე ირაკლი დავითის ძე

 18.  ფაღავა რუსუდან ემზარის ას

 19.  შურღაია ნანა ვახტანგის ას

 20.  ჩხაიძე ნათია ირაკლის ას

 21.  ცხაკაია სვეტლანა ტარიელის ას

 22.  წიკლაური მედეა გოჩას ას

 23.  ჯაჯანიძე აკაკი გიას ძე

             ჯგუფი 112155

 1.   გოჩიაშვილი ეთერი სიმონის ას

 2.    დოლიძე ნიკოლოზ ჯარჯის ძე

 3.    ვაშაკიძე საბა გოდერძის ძე

 4.     პარკაძე მარიამ გიორგის ას

 5.     კაჭარავა გიორგი სოსოს ძე

 6.     კოპალიანი ნიკა ტარიელის ძე

 7.    კორძაძე თენგიზ მალხაზის ძე

 8.    კუკულაძე მარიამი ზაზას ას

 9.    კურტანიძე ეკა ელდარის ას

 10.  მელაძე ლორიკი ლეონიდეს ძე

 11.  მილორავა შალვა გიორგის ძე

 12.  მირაზანაშვილი ბექა დავითის ძე

 13.  მსხილაძე ხათუნა ემზარის ას

 14.  რევაზიშვილი ბექა მერაბის ძე

 15.  სანიკიძე თეა დავითის ას

 16.  სელიმაშვილი ლევანი ჯიმშერის ძე

 17.  სისაური დავით მინდიას ძე

 18.  უჩანეიშვილი გალაქტიონი ზურაბის ძე

 19.  ქრისტესაშვილი ლია მალხაზის ას

 20.  ღუდუშაური ნიკოლოზ ბესარიონის ძე

 21.  შედანია ელენე ვახტანგის ას

 22.  ცაციაშვილი ირინე ირაკლის ას

 23.  ჭანტურია ირაკლი რევაზის 

             ჯგუფი № 112156

 1.      აკობია ნათია თენგიზის ას 

 2.      ბალაძე თამარ ზებურის ას 

 3.      ბერიძე ნიკოლოზ ლევანის ძე

 4.      გოგიაშვილი ანა ზურაბის ას

 5.      გუცაშვილი გიორგი ვალერის ძე

 6.      ესიტაშვილი ოთარი ზურაბის ძე

 7.      თედელური დავით თამაზის ძე

 8.      კენკებაშვილი ანა თამაზის ას

 9.      კვირკველია გვანცა ონისეს ას

 10.  კიკნაძე დავით გოჩას ძე

 11.  ლეჟავა ლაშა ილიას ძე

 12.  ლომინაძე სალომე მამუკას ას

 13.  ლუარსაბიშვილი გიორგი არჩილის ძე

 14.  მაკაროვა ვიქტორია იურის ას

 15.  მგალობლიშვილი ვალერი თამაზის ძე

 16.  მიქაია ელიკო გიულის ას

 17.  მჭედლიშვილი საბა ვახტანგის ძე

 18.  რამიშვილი მარინა ზურაბის ას

 19.  სესიტაშვილი გოგი გიას ძე

 20.  სირბილაძე გიგა სერგოს ძე

 21.  ტაბატაძე გერისო მურადის ძე

 22.  ჭოლაძე ქრისტინე სერგოს ას

 23.  ხელაძე მაგდა გელას ას

 24.  ხუციშვილი გიორგი გურამის ძე

      

ჯგუფი 112157

1.      აბულაძე ბექა გიას ძე

2.      ამირანაშვილი მარიამ გიორგის ას

3.      ბარნაბიშვილი მარიანა აკაკის ას

4.      ბუაძე გიორგი დავითის ძე

5.      გაბარაული ქეთევან თამაზის ას

6.      დვალი ანა ლევანის ას

7.      ზაუტაშვილი სოფიო ავთანდილის ას

8.      ზირაქაშვილი თეონა ნოდარის ას

9.      ინასარიძე ნათია რეზოს ას

10.  კახეთელიძე გიგა გიორგის ძე

11.  კერესელიძე თინათინ დავითის ას

12.  კვაღნიძე ნიკოლოზ გიორგის ძე

13.  ლომთაძე თორნიკე მამუკას ძე

14.  მჭედლიშვილი ვაჟა ჯიმშერის ძე

15.  ომანაძე ირმა შიოს ას

16.  ჟამერაშვილი თინათინი გიორგის ას

17.  რაჰიმოვ ჰასრათ აბასის ძე

18.  სტამბოლიშვილი მარიამ თეიმურაზის ას

19.  ღვინიაშვილი სალომე დავითის ას

20.  ჩაკვეტაძე კახაბერი ტარიელის ძე

21.  ჩიქოვანი გიორგი ვარლამის ძე

22.  ჭაველაშვილი მარიამ ხვიჩას ას

23.  ხიჯაკაძე ანი კახაბერის ას

24.  ხოხობაშვილი რეზო პაატას ძე

II კურსი

 ჯგუფი №112052

1. არჩვაძე სოფიკო

2. ბეჟანიშვილი ვერიკო

3. ბუბუტეიშვილი ბადრი

4. ბუხნიკაშვილი თამარ

5.  გოლუბიანი გიორგი

6. ვალიშვილი მარიამი

7. ვართანოვი მარგარიტა

8. თათოშვილი ვალიკო

9. კენჭოშვილი თეა

10. კიბაბიძე ქეთინო

11. კორაშვილი თინათინი

12. ლაზიშვილი ზვიად

13. ლაითაძე ირინე

14. მებაღიშვილი ლაშა

15. მიდელაშვილი მაია

16. მინჯორაია თამარ

17. მიროტაძე ვარლამ

18. პოღოსოვი ბორისი

19. რაში თემურ

20. როგავა სალომე

21. ფსუტური დარინა

22. ქურდაძე ეკატერინე

23. შუბითიძე გალინა

24. წულაძე თათია

25. ჭაჭვიანიშვილი სოფიო

26. ჯახაია ნათია

ჯგუფი № 112053

1.  არველაძე ვახტანგ

2. ბებია მარიამ

3. გაჩეჩილაძე ნათია

4. გახარია ვერონიკა

5. დავოიანი დინარა

6. ვართაგავა ლევან

7. ზურაბიშვილი ლელა

8. თომაევა მაია

9. კანკია თეონა

10. კოროშინაძე გვანცა

11. ლომაშვილი მარიამ

12. მამნიაშვილი ნინო

13. მიდელაური ქეთევანი

14. მღებრიშვილი ნიკა

15. ნოზაძე თამაზი

16. ფურცელაძე ნინო

17. ჩადუნელი ნინო

18. ჩიკვაიძე ნანა

19. ჩხეტია თეონა

20. ძიგუა ხატია

21. წივილაშვილი სალომე

22. ხიდეშელი ნათია

23. ჯალაღონია ნანა

24. ჯლანტიაშვილი თამარ

ჯგუფი № 112054

1. აბაშიძე თამარ

2. აბრამიშვილი ხათუნა

3. ადამია ლაშა

4. ალუღიშვილი თეა

5. არეშიძე ნანა

6. გამყრელიძე მედეა

7. დვალი ანა

8. დონაძე ელენე

9. თედოზაშვილი მარიამ

10. თევზაძე მარიკა

11. კარაპეტიანი მარია

12. კობახიძე მაია

13.  კოხრეიძე ნათია

14. კუპატაძე მარიამ

15. ლაზვიაშვილი ქეთევან

16. მგელაძე გურამ

17. მელია თეონა

18. მიგრიაული ანი

19. მირცხულავა ელისო

20. მოსაშვილი მარიამ

21. ნერგაძე გიორგი

22. ნერსესოვი ნათია

23. ოსიტაშვილი სალომე

24. სალდაძე ნანა

25. ყორღანაშვილი თამარ

26. ჯალაღონია ნათია

27. ჯანიაშვილი ელიზბარ

ჯგუფი № 112055

1. არხოშაშვილი თინათინ

2. ბარბაქაძე ციური

3. ბარნაბიშვილი გულნარა

4. გოცირიძე თამარ

5. გძელიძე ნათია

6. ეფენჯიანი ილონა

7. კვინიკაძე მერი

8. კორძაძე გიორგი

9. ლობჟანიძე თამარ

10. მაკარიძე ანანო

11. მანაგაძე თამარ

12. მელელაშვილი თათია

13. მესაბლიშვილი ირინა

14. მინაშვილი მაია

15. ოქროპირიძე თამუნია

16. სანაშვილი გვანცა

17. ტაბატაძე ნათია 

18. ფრუიძე თამარ

19. ღონიაშვილი ირაკლი

20. ყურაშვილი თამილა

21. შუბითიძე ანი

22. ჩხაიძე ალექსანდრე

23. ცხომარია მარიამ

24. წიკლაური ლია

25. ჭარხალაშვილი თამარი

26. ხალათიანი ქრისტინე

27. ხუციშვილი თეონა

ჯგუფი № 112056

1. ადეიშვილი ელისაბედ

2. აქიაშვილი მარინე

3. ბარბაქაძე ელენე

4. ბიწაძე მაია

5. გელაშვილი თამარ

6. გოგიძე დალი

7. გორგასლიძე სალომე

8. თავართქილაძე ანა

9. თალაკვაძე თამარ

10. მაისურაძე მარეხი

11. მეტრეველი ქეთევან

12. მეცხოვრიშვილი რეზო

13. მუჯირიშვილი თეონა

14. ორაგველიძე მაგდა

15. როსებიშვილი ნინო

16. სერგია თამარ

17. სვანიძე ლევან

18. ტყეშელაშვილი ანა

19. ფხალაძე თამთა

20. ქურასბედიანი სალომე

21. ჩიტორელიძე მარიამი

22. ციციშვილი ეკატერინე

23. ცხადაძე თამთა

24. ჭიჭინაძე ეთერი

25. ჭუჭულაშვილი ქეთევან

26. ჯუსტიშვილი თამარ

ჯგუფი № 112057

1. არბოლიშვილი ჟუჟუნა

2. ბარბაქაძე ნათია

3. ბერიკაშვილი ნინო

4. ბექაური ილია

5. ბიწაძე ნათია

6. ზედელაშვილი ბაჩანა

7. თანიაშვილი მარიამ

8. თოფჩიშვილი თეონა

9. კვინტრაძე მარი

10. მაისურაძე მადონა

11. მენაბდიშვილი ქეთევან

12. მეტრეველი მარიამ

13. მთიულიშვილი ეთერი

14. მორბედაძე ქეთევან

15. ნასყიდაშვილი შორენა

16. პაპიძე ლეილა

17. პატარკაციშვილი რუსუდანი

18. სადუნიშვილი თამარ

19. ტაბატაძე თათია

20. ტაბატაძე ნინო

21. ქუთათელაძე თინათინ

22. ღვინჯილია ნინო

23. შათირიშვილი თამარ

24. ჭალიძე სოფიკო

25. ჭარელი ქეთევან

26. ხართიშვილი ნანა

ჯგუფი № 112058

1. ამოზაშვილი ბექა

2. აფრასიძე ნინო

3. ბერიძე თამილა

4. გიგაური გურამი

5. გიორგაძე ზურიკო

6. გორგაძე ნათია

7. გურევიჩი გიორგი

8. ერაძე გიზო

9. ვარდიაშვილი თინათინ

10. ვახანია თალიკო

11. კაკაურიძე თამთა

12. კიკაჩეიშვილი თორნიკე

13. კიკვაძე თამარ

14. კობაიძე ნათია

15. კოწოწაშვილი ლიკა

16. ლეკიშვილი ვახტანგ

17. ქაროსანიძე ესმა

18. შუბითიძე ანა

19. ჩადუნელი გვანცა

20. ჩაკვეტაძე ლანა

21. ჩუხრუკიძე ნატო

22. წიქვაძე თეა

23. წურწუმია ლევანი

24. ხუნწარია თამარ

25. ჯიბლაძე გურამ

ჯგუფი №112059

1. აბულაძე თამარი

2. აფაქიძე თამუნა

3. ახალაია გივი

4. ბეროშვილი გვანცა

5. ბოჭორიშვილი ეთერი

6. გოგილაშვილი შორენა

7. დათაშვილი ლაშა–გიორგი

8. ვეფხიშვილი ვალერი

9. ზარქუა ბადრი

10. იაკობაძე ნაზიბროლა

11. იარაჯული რუსუდან

12. კუჭავა ირაკლი

13. მაისურაძე ანა

14. მესხია ნათია

15. მურადაშვილი მაგდა

16. მჭედლიძე აკაკი

17. სანიკიძე გივი

18. ტერტერაშვილი გიორგი

19. ღანიაშვილი თამაზ

20. ცირიკიძე თამთა

21. ცხვირავაშვილი თინათინ

22. ძიძიგური მირანდა

23. წერეთელი ქრისტინე

24. ხურცილავა ლანა

25. ხუცაიძე ლია

III კურსი

ჯგუფი №112955

1. ბალახაძე მარიამ

2. ბერაძე ნანა

3. ბერიკაშვილი ნატო

4.გარიშვილი თათია

5. გელაძე ნათია

6. გიგაური ნინო

7. გოგობერიშვილი ნათია

8. გრძელიშვილი ქეთევან

9. გურაბანიძე ნინო

10. დოლიძე თამუნია

11. ვაიტაძე ჟორფერი

12.ზაქარაია გიორგი

13. თენაძე ერეკლე

14. იამანიძე ჯაბულო

15. კოკელაძე სალომე

16. ლაცაბიძე გიორგი

17. ლორთქიფანიძე მაგდა

18. მეგენეიშვილი  ზურაბ

19. მჭედლიშვილი გიორგი

20. პერტენავა ირაკლი

21. რამიშვილი გვანცა

22. ტაბატაძე გიორგი

23. ფირალიშვილი სალომე

24. ქობულაშვილი რომან

25. ყურაშიძე ნესტან

26. შანავა ანა

27. ცაცუა ლომინი

28. ცერცვაძე მაია

29. წიკლაური მარიამ

30. ჯინჭველიძე ნათია

გგუფი №112956

1. ასკურავა სალომე

2. ბეჟანიშვილი ვახტანგ

3. ბერიძე ნათია

4. ბიბილური ანი

5. გალეგაშვილი თინათინ

6. გობეჩია ანა

7. გოცაძე გვანცა

8. გუბელიძე მიხეილ

9.ზუროშვილი თეონა

10. კაზალიკაშვილი ნიკოლოზ

11. კალანდაძე ცოტნე

12. ლაცაბიძე დავით

13. ლეკიაშვილი გიორგი

14. მათიაშვილი შალვა

15. მაისურაძე სალომე

16. მოსია მალვინა

17. ნადირაძე სალომე

18. ნონიკაშვილი ალექსანდრე

19. ობოლაშვილი ანა

20. ოგბაიძე მარიამ

21. პაპუაშვილი გიორგი

22. სომხიშვილი მარიამი

23. უჯმაჯურიძე ლია

24. ფარცვანია თამთა

25. ქვათაძე თორნიკე

26. ძიძიკაშვილი ნინო

27. ჭანტურია ანა

28. ხორავა ქეთევან

29. ჯინჭარაძე თამარი

ჯგუფი №112957

1. აბრამიშვილი ქეთევან

2. ბაკურაძე სალომე

3. ბაქაქური ნათია

4. ბეროშვილი გვანცა

5. ბითაძე ანი 

6. გაბისკირია ნიკა

7. გაფრინდაშვილი თამარ

8. გობაძე შოთა

9. გოგიტაშვილი შოთა

10. გულბათაშვილი ნათია

11. გულედანი მარინა

12. დარასელია ლია

13. დაუშვილი ხატია

14. დოლიძე რევაზი

15. კაციტაძე თამარ

16. ლებანიძე თამარ

17. მამალაძე დავით

18. მჭედლიშვილი სალომე

19. მჭედლიძე რუსუდან

20. ოსეფაშვილი თამარი

21. სამხარაძე თამარ

22. ტუსიშვილი თამარ

23. ფხაკაძე ქრისტინე

24. ფხალაძე თინათინ

25. შავაძე თამარ

26. შენგელია ნანა

27. შუბითიძე რუსუდან

28. ხინგავა ლევანი

29. ჯოხარიძე ლალა


 

IV კურსი

ჯგუფი № 112855

1.      ალიბეგაშვილი ზაირა 

2.        ბარაბაძე  ანა 

3.        ბოსტოღანაშვილი ნათია 

4.        გოგოხია მიხეილი 

5.       ვაქიაშვილი დავითი 

6.       ვახტანგიშვილი დავითი 

7.       ვოსკანიანი ანა 

8.       ზურაბაშვილი ნინო 

9.       თათრიშვილი გიორგი 

10.   თანიაშვილი თამარ 

11.   კაპანაძე გიორგი 

12.   კოპალიანი ნანა 

13.   მერაბიშვილი თეონა 

14.   მირველაშვილი ნინო 

15.     ტალიკაძე გიორგი 

16.     ფარულუა ხატია 

17.     ფირცხალავა თათია 

18.     წიკლაური გიორგი 

19.     ჭითანავა ანა 

20.     ხურცილავა მარიამი 

21.     ხუციშვილი მარიამი 


    ჯგუფი № 112856

1

  ავდოევი დიანა 

2

  ანესაშვილი მიხეილი 

3

  აფაქიძე მარიამი 

4

  ბახტაძე ნინო 

5

  ბიწაძე მარიკა 

6

  ბუძიშვილი ვლადიმერი 

7

  გელაშვილი გვანცა 

8

  დგებია სალომე 

9

  კაკაბაძე ნინო 

10

  ლაგვილავა თამარი 

11

  ლეკვეიშვილი ნანა 

12

  ლეჟავა მარიამი 

13

  მდინარაძე ელენე 

14

  მეტრეველი ეკატერინე 

15

  მჭედლიშვილი ანა 

16

  ნარიაშვილი ელენე 

17

  ნოღაიდელი ნინელი 

18

  სტურუა გიორგი 

19

  შალამბერიძე ნოდარი 

20

  შენგელია ქეთევანი 

21

  შონია დიტო 


ჯგუფი № 112857

1.      ბენდიანიშვილი  მარიამ 

2.     ბეჟიტაშვილი  შალვა 

3.     გეწაძე ნინო 

4.     თევზაძე თამარი 

5.       იაშვილი  ნიკოლოზი 

6.       კილაბერია  მაკა 

7.       კუხიანიძე სოფიკო 

8.       მაისურაძე თეა 

9.       მაისურაძე ანა 

10.    მაჭარაშვილი ნიკოლოზი 

11.    მუმლაძე  თინათინი 

12.    პატაშური სალომე 

13.    ღვინაძე ირაკლი 

14.    ღონღაძე თინათინი 

15.    ყამარაული გვანცა 

16.    ჩაფიძე  თინათინი 

17.    წკრიალაშვილი ინგა 

18.    ჭელიძე კოკა 

19.    ხახანაშვილი ალექსანდრე

20.    ხოსიტაშვილი მარიამი 

21.   ჯავახიშვილი ლევანი 

 





Subpages (1): IV კურსი
Comments